O nas  |   Dlaczego my   |   Jak kupować   |   Regulamin  |   Recenzje i opisy sprzętu

kategorie
serwery 
notebooki 
ultrabooki 
tablety 
netbooki 
usługi 
baterie i zasilacze 
torby do notebooków 
akcesoria 
komputery all in one 
komputery 
stacje robocze 
napędy optyczne 
oprogramowanie 
dyski SSD 
pamięci 
klawiatury i myszy 
monitory lcd 
drukarki 
urządzenia wielofunkcyjne 
materiały eksploatacyjne 
 

Regulamin Sklepu GVCnet.pl

 1. Właścicielem sklepu internetowego jest:
  GVC net M. Matejko U. Matejko Sp. J. ul. Korfantego 24/2 53-021 Wrocław
  NIP: 8992627283
 2. Zamówienia można składać poprzez:
  - sklep internetowy
  - e-mail: sklep@gvcnet.pl
 3. Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym GVC net są wartościami brutto i zawierają podatek VAT.
 4. Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu. Przyjęcie zamówienia będzie potwierdzane mailem lub telefonicznie. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić, nie będą realizowane.
 5. Klienci posiadający adres e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
 6. Zamówienia, które już jest realizowane nie można anulować.
 7. O wszelkich zmianach w złożonym zamówieniu Klient powinien informować sklep mailem na sklep@gvcnet.pl z podaniem nru zamówienia.
 8. Złożenie zamówienia przez Klienta oznacza akceptację niniejszego regulaminu, akceptację warunków dostaw oraz wszelkich zastrzeżeń zawartych w regulaminie sklepu.
 9. Firma GVC net zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwość.
 10. W przypadku braku dostępności towaru, Klient zostanie poinformowany o przewidywanym terminie dostępności.
 11. W szczególnych przypadkach GVC net zastrzega sobie możliwość zmian cen towarów przed potwierdzeniem zamówienia, zmiany te będą konsultowane z Klientem.
 12. Zamówiony towar zostanie dostarczony do Klienta w terminie zazwyczaj 48h max 72 godzin. Termin liczony jest od momentu potwierdzenia zamówienia - dotyczy towaru dostępnego.
 13. Do każdej przesyłki dołączona jest paragon bądĽ faktura, gwarancja oraz niezbędne instrukcje i certyfikaty.
 14. Należność za zamówiony towar Klient reguluje:
  - przy odbiorze u Kuriera
  - przelewem na konto ( przedpłata )
  Należności w formie przedpłaty należy uregulować na konto GVC net tylko i wylacznie po wczesniejszym potwierdzeniu zamówienia, do kwoty zamówienia prosimy doliczyć 20pln tytułem transportu, chyba, że w opisie produktu jest zaznaczone inaczej.
  Zamówienia realizowane z formą płatności za pobraniem są obciążone kosztami transportu i pobrania w wysokosci 30pln.
 15. Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie GVC net.
 16. Towar dostarczany jest za porednictwem firmy kurierskiej GLS.
 17. Moment odbioru przesyłki od kuriera przez Klienta jest zawarciem umowy sprzedaży ze sklepem internetowym.
 18. Klient jest zobowiązany do wykonania wszelkich aktów staranności związanych z odbiorem towaru, pod rygorem utraty wszelkich roszczeń. W szczegółności Klient powinien w momencie odbioru sprzętu od kuriera przy kurierze dokonać oględzin paczki i wtedy podpisać list odbioru.
  W przypadku stwierdzenie uszkodzeń mechanicznych opakowania bądż sprzętu Klient powinien zareklamować usługę kuriera oraz niezwłocznie powiadomić o tym firmę GVC net za pomocą formularza. Brak takowego zgłoszenia będzie skutkował utratą wszelkich roszczeń.
 19. Oferta obowiązuje na terenie Polski.
 20. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie będź przepisy polskiego prawa cywilnego.
 21. Firma GVC net zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą 'O ochronie danych osobowych'. Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 22. Każda osoba składająca zamówienie w sklepie GVC net wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e-mail do Grupa Allegro Sp. Z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz Opineo.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie GVCnet.pl (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).
 23. Autorzy serwisu www.gvcnet.pl dołożyli wszelkich starań, aby prezentowane informacje były prawdziwe i aktualne, jednak nie mogą tego zagwarantować. Dlatego wszelkiego rodzaju błędy nie mogą być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z naszym działem handlowym.
 24. W przypadku wykrycia uszkodzenia w zakupionym sprzęcie, klient jest zobowiązany do dostarczenia sprzętu do serwisu firmy GVC net. Opis procedury reklamacyjnej.
 25. Zgodnie z KC Art. 558 wyłączamy odpowiedzialność z tytułu rękojmi towaru zakupionego do innych celów niż konsumenckie.
 26. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. W celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z działem handlowym i wypełnienie stosownego formularza - odstąpienia od umowy.
  Towar musi być zwrócony w komplecie (pudełka, kable, sterowniki, etc.) oraz nie nosić śladów używania wraz z wszelkimi dowodami zakupu. W przypadku komputerów PC, notebooków- będzie pobierana kwota konfiguracyjna w wysokości 200pln. Towar można odesłać do nas dowolnym kurierem. Można też skorzystać z usług kuriera GLS za naszym pośrednictwem (zamawiamy kuriera bezpośrednio do Klienta), wtedy należność, pomniejszona o koszty transportu i ubezpieczenia towaru, za zwrócony towar zostanie przekazana na konto bankowe w formie przelewu w terminie 14 dni od daty przyjęcia towaru na magazyn. Wprzypadku stwierdzenia jakichkolwiek braków uważamy umowę nadal ważną, a towar jest odsyłany do Klienta.
 27. Powyższa regulacja nie dotyczy zakupu dokonanego osobiście w siedzibie firmy GVC net.
 28. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).
promocje
Plecak na notebooka HP + mysz optyczna (WW553AA)
17,3"

cena brutto:
99,-

więcej>>

HP CarePack UK707A
notebooki serii S, 3 lata, z transportem

cena brutto:
86,-

więcej>>

HP CarePack UK727A
notebooki serii S, 2 lata, z transportem

cena brutto:
30,-

więcej>>